fbpx
Rezerwacja
Zarezerwuj
termin
1
pokoje

Restauracje i Bary

Rezerwacja
Zarezerwuj
termin
1
pokoje

Restauracja Mercato

Codziennie: 12:00 – 23:00

Kuchnia Gdańska przez wieki była zupełnie inna niż kuchnia reszty terenów Polski. Przez to, że Gdańsk od zawsze był miastem portowym, można tu było znaleźć składniki i przyprawy z całego świata, z czego dawni gdańszczanie z chęcią korzystali. Dlatego my odwołujemy się do tej historii. Nie tyle do dań, lecz do produktów.

Menu zmieniamy zgodnie z porami roku, a dla naszego szefa kuchni liczy się nie tylko smak, ale także forma podania. Restauracja Mercato została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem w Czerwonym Przewodniku Michelin 2024.

F32⁰Fahrenheit Bar

F32° Fahrenheit Bar to lobby bar z aspiracjami. Nie chcemy być tylko poczekalnią. Proponujemy znacznie więcej.  Oderwij się od obowiązków i podaruj sobie chwilę relaksu. W F32° Fahrenheit Bar serwujemy bogaty wybór alkoholi, aromatycznych kaw oraz dań pasujących do zamówionych koktajli. Jako część hotelu Hilton Gdańsk codziennie spełniamy marzenia.

Zapraszamy – usiądź wygodnie, delektuj się pięknym widokiem i pozwól nam zadbać o resztę.

High 5 Terrace Bar

Najbardziej rozpoznawalny hotelowy bar w Gdańsku i ulubiony bar naszych gości. Wcale się temu nie dziwimy! Położony na 5. piętrze naszego hotelu kameralny bar z tarasem na dachu urzeka widokiem na Motławę i serce Starego Miasta. Tu można rozpocząć fantastyczny wieczór albo zakończyć dzień pełen wrażeń.

Private Dinning Room

Każde spotkanie okolicznościowe jest warte zapamiętania. My dbamy o to, by nasi Goście mieli same dobre wspomnienia. W sali PDR zapewniamy prywatność. Organizujemy zaślubiny, obiady weselne, chrzciny, komunie, urodziny, rocznice ślubu i inne spotkania okolicznościowe. Wszystko zgodnie z najwyższym standardem hotelu Hilton i restauracji Mercato.

Oferty specjalne

Specjalne okazje

Szczegóły

Kolacja degustacyjna w Mercato w prezencie

Szczegóły