fbpx
Rezerwacja
Zarezerwuj
termin
1
pokoje

Bankiety i Konferencje

Rezerwacja
Zarezerwuj
termin
1
pokoje

Twoja konferencja w Gdańsku

Planujesz konferencję, szkolenie dla swoich pracowników, a może oficjalny bankiet? Zapraszamy do hotelu Hilton Gdańsk!

Na naszych gości czekają eleganckie sale, stylowe dekoracje, wykwintne menu i doskonała obsługa. Wiemy, że każde miejsce tworzą ludzie, dlatego dołożymy wszelkich starań, by wszystko było na najwyższym światowym poziomie, zgodnie z obietnicą i standardami marki Hilton. Organizując wydarzenie w naszym hotelu masz pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie z oczekiwaniami.

Wirtualny spacer

Zorganizuj wydarzenie

Dysponujemy 5 nowoczesnymi salami konferencyjnymi oraz 2 eleganckimi salami bankietowymi, które możemy ze sobą swobodnie łączyć, aby zaoferować ponad 300m² powierzchni konferencyjnej. Dzięki temu jesteśmy niezwykle elastyczni. Możemy zaaranżować przestrzeń na konferencję dla 300 osób czy spotkanie zarządu dla 10. Dopasujemy naszą ofertę do Waszych potrzeb. Wszystkie sale konferencyjne oraz bankietowe znajdują się na parterze – to ułatwia uczestnikom konferencji poruszanie się po hotelu. Tuż obok hotelowego lobby znajduje się centrum biznesowe, w którym można korzystać z komputera z dostępem do Internetu i drukarki. Jest też polska i zagraniczna prasa. Zależy Wam na jak najlepszym pokazaniu się przed klientem? Z nami się to uda!

Zapraszamy do organizacji konferencji, sympozjów, seminariów, szkoleń, spotkań biznesowych i integracyjnych. Pomożemy zorganizować atrakcje dla grup: pokaz taneczny, artystyczny, zabawę z DJ-em, pokaz magika, escape room i wiele, wiele więcej. Każdą ofertę przygotujemy w oparciu o indywidualne oczekiwania, sugestie oraz budżet. Nasz zespół ma duże doświadczenie w organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Możecie być pewni, że będziecie w najlepszych rękach.