fbpx
Rezerwacja
Zarezerwuj
termin
1
pokoje

Rezerwacja
Zarezerwuj
termin
1
pokoje

Ślub cywilny Ślub humanistyczny

Ślub na tarasie z widokiem na Motławę z pewnością zachwyci Waszych gości. Jeśli nie chcecie uzależniać planów od pogody, proponujemy ślub w atrium – przestrzeni z przeszklonym dachem i artystycznym szklanym żyrandolem.

Parom, które nie chcą lub nie mogą wziąć ślubu cywilnego, proponujemy ślub humanistyczny. To może być przepiękna uroczystość, łącząca dwie kochające się dusze. Pomagamy w zorganizowaniu całej ceremonii i zatrudnieniu celebransa.
Miejsce zaślubin może być udekorowane w dowolnym stylu, wybranym przez Parę Młodą.

Kameralne przyjęcie weselne

Jeśli chcecie ten dzień spędzić w kameralnym gronie najbliższych, w eleganckim miejscu z wykwintnym jedzeniem, dobrze trafiliście. Przyjęcie w restauracji Mercato lub na tarasie nad Motławą na długo pozostanie w pamięci Pary Młodej i gości. Z naszego hotelu rozpościera się wyjątkowy widok na Gdańsk, obejmujący Koło Widokowe, Filharmonię i Żurawia. Szef kuchni zaproponuje Wam specjalne menu, a cały zespół zadba o dekoracje i odpowiednią atmosferę tego wyjątkowego dnia. Nie jesteście z okolic? Nie szkodzi – chętnie ugościmy Was w pokojach i apartamentach.

Wesele

Do przestrzeni hotelu Hilton Gdańsk zapraszamy także Pary, które marzą o weselu dla większej liczby osób. Nasz doświadczony zespół przygotuje dla Was i Waszych gości niezapomnianą noc. Zaproponujemy noclegi, odpowiednie menu, nakrycie stołów, dekoracje sali czy atrakcje – wszystko na najwyższym, pięciogwiazdkowym poziomie.

Uroczystość w Twoim stylu

Proponujemy zorganizowanie uroczystości w dowolnym stylu – boho, rustykalny, romantyczny, glamour? Motywem przewodnim ma być kolor? A może wspólna pasja Pary Młodej? Jesteśmy tu po to, by pomóc spełnić marzenia. Współpracujemy z podwykonawcami, którzy przygotują odpowiednie dekoracje i dopilnujemy, by Wasi goście byli zachwyceni.

Opieka wedding plannera

Wiemy, że to Wasz najważniejszy dzień, dlatego każdej Parze Młodej zapewniamy opiekę wykwalifikowanego wedding plannera. Nasz konsultant zatroszczy się o najdrobniejsze szczegóły Waszej uroczystości, trzymając rękę na pulsie.

Menu degustacyjne

Nie ma bardziej eleganckiej formy świętowania danej uroczystości niż menu degustacyjne, dlatego tak chętnie wybierają je nasi goście. Proponujemy 6- lub 8-daniową degustację, która z pewnością wyróżni się na tle innych wesel, na których dotąd byliście.
Bez obaw, mamy też w ofercie standardowe menu.

Torty z własnej cukierni

Zachwycają oczy i podniebienia – nasze ciasta i torty tworzymy z pasji do cukiernictwa, inspiracji szukając w najlepszych pâtisserie na świecie. Specjalizujemy się w wykwintnych monoporcjach, ale upieczemy też sernik równie dobry jak ten od babci.

Własny open bar

Już nie musicie szukać barmana jako atrakcji na Wasze wesele – u nas macie to w pakiecie. Kiedy decydujecie się na zamówienie alkoholi w formie open baru, do Waszej dyspozycji jest także doświadczony cocktail master z Hilton Gdańsk.

Sommelier

Chcecie zrobić wrażenie na swoich gościach i wybrać odpowiednie wina, ale niekoniecznie znacie się na szczepach i regionach? Nie szkodzi. O dobór win i podkreślenie smaków weselnego menu zadba nasz sommelier. Zaproponujemy także odpowiednie trunki do wznoszenia toastów.

Konsultacje z szefem kuchni

Każde wydarzenie organizujemy dla Pary Młodej i jej gości, dlatego proponujemy konsultacje z szefem kuchni, by jeszcze lepiej poznać Wasze preferencje i przygotować menu szyte na miarę. Wychodzimy z założenia, że dobre jedzenie to połowa sukcesu.